O nás

Naše zimní zahrady a pergoly jsou tzv. "studené" a nejsou primárně určeny k zimnímu užívání. Není ale vyloučeno, že vám při slunném dni v zimním období, poskytne zahrada příjemné podmínky pro vaši relaxaci třeba u kávy či čaje. Zimní zahrada vám vytvoří další prostor k plnohodnotnému užívání a přispěje i jako tepelná izolace vašeho obytného vytápěného prostoru. Také vám můžeme posuvným zasklením či pevnými díly uzavřít, nebo doplnit vaše stávající pergoly či prostory a zvýšit tak hodnotu jejich využití.
Inspiraci můžete čerpat v naší galerii a realizacích.


Konstrukce:

Konstrukci zahrad i pergol vyrábíme z hliníkových profilů (jeklů) různých velikostí a síly. V případě atypického provedení, či větší složitosti vyrobíme konstrukci zimní zahrady přímo na místě z nelakovaného hliníku. Následně se konstrukce demontuje a připraví k povrchové úpravě. Při takovémto postupu je záruka, že konstrukce zimní zahrady, nebo pergoly zaručeně sedne a nepoškodí se lakování profilů.


Střecha:

Střechy zimních zahrad a pergol většinou realizujeme z polykarbonátových desek (například Lexan, nebo Makrolon...) Je možné použít i kalené sklo, ale vzhledem k hmotnosti skla, horší manipulaci i jeho vlastnostem je polykarbonát určitě vhodnější. Uchycení desek ke střešní konstrukci se provádí použitím různých přítlačných lišt a těsnění. Střechy zimních zahrad, nebo pergol mohou být ukončeny okapem.


Posuvné výplně:

Veškerá posuvná okna jsou vyrobena ze systému Termoplus. Tento systém se vyznačuje decentní šířkou hliníkových profilů pro rámy oken a svojí variabilitou. Jako výplň rámů oken se používá kalené sklo 4mm, lemované po celém obvodu gumovým těsněním. Ze systému je možné vyrobit i pevné prosklené díly. Také lze jako výplň použít polykarbonát o síle 8mm.


Barevné provedení:

Veškeré profily použité na zimní zahradu, či pergolu jsou ošetřeny v lakovně práškovou vypalovanou barvou, která zajistí dlouhou životnost a stálost barev. Barevný odstín pro zimní zahradu či Pergolu, je možné vybrat z celé palety barev RAL.


Jak postupovat v případě zájmu o naše služby:

  • Můžete nás kontaktovat telefonicky na tel: +420 777 272 528, nebo emailem: kalina.martin@volny.cz

  • Pro prvotní komunikaci postačí několik fotek prostoru, kam plánujete zimní zahradu, či pergolu umístit, spolu se základními rozměry š,v,h.

  • U zákazníků v okolí Kladna se můžeme i předem zastavit.

  • Následně vám do týdne zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku, na základě aktuálních cen materiálů, potřebných k realizaci.

  •  Nabídka je pak platná 14dní.

  • V případě zájmu se domluvíme na termínu zaměření a dalšího postupu.

  • Termín realizace bývá 6-8 týdnů od uhrazení zálohy.